Yeni Ev

hazalsenol

Merhaba Behzat ile ailemin yanına geldik bayram dolayısıyla. Behzat sürekli yürüdü, her yeri kokladı, kakasını yapmadı. Ancak miyavlamayan kedi ara sıra bana bakıp bakıp ağlad gibi miyavlıyor. Bu normal mi ne zaman alışır?

6 CEVAP

Sangcu

Evet normal kediler genellikle yer değişikliğinde yum sorunu yasar ve bu uyum suresi uzun surebilir
Ama en sevdigi oyuncagi veya Y
Ustunde herzaman kivrildigi battaniyeyi ona yabancı evde sağlarsan bu sure kısalacaktır
Umuyorum ki

hazalsenol

Sevdiği oyuncakları da götürdüm inşallah hemen alışır

Tbusratoptas

Odul mamalarıyla oyun oynatım yerlerıne alıstırın ozel kokular var hos lansın dıye onlardan sıkın veya ufak tozunu serpın bu hosuna gıdecektır ev degısklerınde olur bende annaneme goturdumde 2 gun koltugun arkdasından cıkmadı odadaken omzuma cıkıp sarılmaya çalışıyor

Catcisem

Behzat biraz yabancilik cekebilir normal cunku benimde bir arkadasimda bana bitane kedi vermis ti ve o kedi onlarin evde büyümüstu bu gayet normaldir

Catcisem

Behzat biraz yabancilik cekebilir normal cunku benimde bir arkadasimda bana bitane kedi vermis ti ve o kedi onlarin evde büyümüstu bu gayet normaldir**

Kalın Yazı

**

hazalsenol

Evet oldukça ürkek kuyruğu hep aşğıda uyku bile uyumadı