Kedim Çok Sert Çarptı

Prensesmincir

Anket

Evet
(0 oy)
Hayır
(1 oy)
Toplam (1 oy)

Merhaba bugün prensesim ile oyun oynuyorduk kucağımdaydı annem kapıdan içeri girdi ve kucağımdan atlayıpta üniteye poposunu vurması bir oldu ödüm kopuyor bişey oldu diye şimdi acayıp sinirli rrrr diye ses çıkartıyor ve yanına gidemiyorum çok atarlı hanımefendi sorum şu çarpma dolayısıyla iç kanama geçiriyor olabilir mi ? Kalbine falan da geldi

1 CEVAP

Bulut☁️

Benimki sürekli bir yerlere çarpıp pat küt geziyor evin içinde bir şey olmadı şu ana kadar ama siz tam kalbine kafasına vs denk geldiğini ve kedinizin davranışlarında değişiklik gözlemlerseniz vetinize danışın bence