Kedim Duvara Çiş Yapıyor?

sebileve

son zamanlarda ara ara kedim idrar yaparken, normal çömelerek başlıyor sonra popsunu kaldırıp duvara dogru çişini yapmaya devam ediyor, kuyrugunu da titretiyor, çişi bol, rengi normal, kokusu da pek yok, kum kabı banyoda oldugu için çok sorun degil ama saglık problemi olabilir mi? böyle bişey yaşayan var mı?

6 CEVAP

Sevvalduman

Büyük bir ihtimalle erkek kedi kokusu alarak bölgesini işaretliyo işediği yeri düzgün temizlemezseniz ve koku orada az miktarda bile kalsa kediniz yine orayı işaretler

Dkd

Kısır da olsa kızgınlık belirtisi gösteren nadir kediler varmış belki öyle bi durumdur.

Mayavebambam

Evet kediniz kısırda olsa yinede kızgınlık belirtileri oluyormuş ama çiş yaptığı yeri önce sirkeyle silip sonra karbonat dökmek işe yarar

sebileve

bahsettiğim erkek kedi 3,5 yaş ve evde 2 dişi kedi daha var aynı yaşta, hepsi kısır. böyle bir sorun yaşayan var mı?

sebileve

cevabınız için teşekkürler.

sebileve

cevaplar için teşekkürler...