8-9 Aylık Kedimde Hangi Mamaya Geçebilirim??

cereenpir

Kedim doğduğunda royal canin kullandık daha sonra kısa bi dönem bonnie kullandık daha sonra friskies kullandık en son hills balıklı kullandık ve suan mama fiyatları aşırı uçmuş durumda olduğundan dolayı başka bir mamaya geçmek zorundayız bütçemizi aşıyor hills öneride bulunabilecek var mı? biraz daha uygun fiyatlı fakat yediği an gidip tuvalete çıkaracak bir mama degil friskis oyleydi yediği asla yaramadı sadece cok sık tuvalete cıktı yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkürler

3 CEVAP

simbakedi

hills, rc olmuyorsa mystic, obivan selection, bonacibo gibi markalar öneriliyor burada. uygun fiyatlı mama önerisi diye aratırsanız filtrelerde görürsünüz. friskies, bonnie hiç kaliteli mamalar değil sokak canlarına bile tercih edilmeyen mamalar.

Sevvalduman

Proplan gayet güzel bi mama aşırı yüksek segmentli değil ben kedime hep kullanıyorum ve memnunum

Lils

Matisse
Brit premium
Prochoice
Mystic
Bonacibo