Maltese Mi?

Merhaba petarkadasta olan bir arkadas köpeğinin maltese olduğunu iddia ediyor ben bichon frise e benzettim ve 2.5 aylik maltese bu kadar buyuk olmaz?

26 CEVAP

Aslinda mantıklı hahah;D ama bizde bilgisayar yok ;D

KedimVar

Evet iki farklı aletten yaza da bilirsiniz. Onu yapmak kolay. :))

Cotontzu_Siri

Gofretsla (siz) çok iyi becerir bu işi ;D

enni47489

Aynı kişi degilim konum atarim

Allah allah ya! gofretsla derken anlamadım ama?! Ben 13 yaşında yakında bir cavalier king charles köpek almayı düşünen tek başıma annemle yaşayan bir ergenim? Daha açıklayayım mı? Özelden telefon numarami vereyim whatsappatn konum atmamı ister misiniz?

Instagram da verebilirim

enni47489

Banamı dedin king

Hayir

Instagram=@mypetworld6

Özelden yazayim mi ister misiniz telefon numarami evimin fotografini çekebilirim? Konum atabilirim instagramima da bakin lütfen

Cotontzu_Siri

Gerek yok