Maltese Mi?

Merhaba petarkadasta olan bir arkadas köpeğinin maltese olduğunu iddia ediyor ben bichon frise e benzettim ve 2.5 aylik maltese bu kadar buyuk olmaz?

26 CEVAP

Cotontzu_Siri

O bir bichon frise :)

enni47489

Ben herkes le öyle konuşuyorum kusura bakmayın

enni47489

Bendede var benimki daha ufaklı du anda 6 aylık

enni47489

Benzese bichon frise ama pet arkadaş forumundaki arkadaş tutturdu maltese diye

KedimVar

Kingcavalier ve enni47489
Siz aynı kişi misiniz?

Cotontzu_Siri

İyi tamam, orjinal. :P diyin gitsin

Cotontzu_Siri

Birine telefondan, diğerine bilgisyardan yazarak

KedimVar

Hahaha

Cotontzu_Siri

enni47489
Tamam siz değilsiniz.

Ama kingcavalier'den şüphem yok

Cotontzu_Siri

Peki...

Ayni kisi derken

Cotontzu siri aynen oyle ama tutturdu orij9nal diuor bir de ozelden bana:Dd

enni47489

Degiliz :D

enni47489

Face verebilirim

Ikimizde cevrimiciyiz bak eger ben bu hesaptan cikip o hesabtan yazsam nasil ikikiz de çevrimici olurduk?