Köpeğim İstediğini Yaptıramayınca Eve İşiyor Nasıl Çözebilirim

aslicaymaz

çok soğuklarda dışarı çıkaramıyorum tepki olarak yerine değil bana bakarak eve işiyor nasıl alıştırabilirim

2 CEVAP

orhdoner

Merhaba köpeklerle ilgili çok bilgim yok ama sogukta olsa çıkarmanız gerekiyor çünkü köpekler kediler gibi degil evde tuvalet yapmaları zor gene de bilen arkadaşlar varsa yazarlar

Akilemre

yağmur çamur demeden çıkartın yoksa cidden problem oluyor . cunku alıştığı için oda sorun yaşıyor