Mystic Mama Kullan Var Mı?

cereenpir

mystic mama ishal yapıyor diyor herkes kullanan memnun olan var mı? kedim 8-9 aylık suan yakın zamanda kısırlaştıracagız o yüzden yavru olanını değil kısırlastirilmis olanını kullanmayı dusunuyorum. acaba ıshal sorunu yavru mamasından kaynaklı mıdır yardımcı olursanız sevinirim

4 CEVAP

Lils

8 ay yavrusunu kullandım. İshal yapmadı ama kakası bir tık yumuşaktı. Benim kedim sindirim konusunda hassas zaten. Şu an brit care kullanıyorum bitince ben de mystic alacağım sanırım. Kısır balıklı olan.

Sdfgh

Benim kedilerimi de başlangıçta geçiş sürecinde ishal etti. İlaçla geçmek zorunda kaldım. Tam geçince de pek yaramadı. Bağışıklıkları düştü önceki kullandığım mama proplandı. Mystic i kullandım 5 6 ay beğenmedim çok tüy döktüler ve vitaminlere çok para döktüm. Şimdi nd kullanıyorum. Hiç vitamin vs almama gerek olmuyor. Tüy dökmeleri de neredeyse sıfıra indi. Malt yaş mama ve kuru mama harici bişey almıyorum. Böylesi daha hesaplı geldi bana.

Sdfgh

Kısır olana geçtim ben de bunarad yazmyı unutmuşum

e234567

ben yavrusunu kullanıyorum felicia'dan geçtim geçiş dönemi kokusundan herhalde yemedi karıştırınca acıkınca yiyordu anca ben de direkt mystic verdim yedi hiç ishal durumu olmadı düzgünce yiyor