Köpeğim Mama Yemiyor

Leomaltipoo

Öncelikle merhaba, maltipoo cinsi 6 buçuk aylık erkek köpeğim var, ağustos ayından beri benimle. Geldiğinden beri iştahsız kuru mama yemiyor eylül ayında kakasında kan olduğu için tüm testleri yapıldı kanlı ishal corona ve gençlik hastalığı negatif çıktı fakat kan değerleri kötüydü, kanı alınırken de katıydı. Veterinerimiz bağırsak enfeksiyonu olduğunu söyledi antibiyotik iğneler oldu 5 gün ve iyileşti. Ama her zaman iştahı azaldığında durgun olduğunda panik oluyorum. Cuma günü toparlama traşı oldu güvendiğimiz bir yerde gözleri görünmüyordu tüylerden. Cumadan beri tekrar iştahı kesildi zaten kuru mama tek yemiyor yaş mamayla karıştırınca yiyor ve biraz halsiz bize küsmüş gibi yanımızdan kaçıyor burnunda da kuruluk var tekrar hastalandı mı diye korkuyorum veterinere gidince tekrar depresyona girecek her aşımızda 3 gün bize yaklaşmıyor inadına her yere çiş yapıyor evham mı yapıyorum yoksa çocuğun bir rahatsızlığı mı var çok aradayım yaş mamayla bile mamasını yemiyor şuanda

2 CEVAP

blue_hpood

traş ettirmenizi doğru bulmuyorum. ayrıca köpeğinizin sizin dengesiz duygu durumunuzdan etkilenir, panik yapmayın. kral köpek ailesinin video serisini izleyebilirsiniz.

Leomaltipoo

Traşa mecbur kalıyorsunuz bazı cinslerde, gözleri görünmeyecek durumdaydı zaten gerekli bölgeler dışında elletmedik, teşekkür ederim izleyeceğim mutlaka