Kızgınlık Döneminde İştahsızlık

Caglagng

Merhaba dişi kedim şuan kızgınlık döneminde bu sefer daha ağır geçiriyor bu dönemi, iştah hiç yok iki gündür ne verirsem vereyim yemedi bu dönemde iştahsız olması normal bir şey mi?

6 CEVAP

Palyaco

Normal kızgınlık yaşayan kedilerde oluyor

Lils

Benim kedim de aynı şekildeydi ölmeyecek kadar yiyordu.

simbakedi

evet oluyor ben de çok endişelenmiştim valla. yaş mama yerse yaş mama verin. ben et haşlayıp suyunu kuru mamasına dökmüştüm öyle kuru mamadan yemişti biraz. hareketlerinde bir sıkıntı yoksa sorun olmaz.

Caglagng

Anladım çok teşekkürler

Caglagng

Çok korkuyorum bir şey olur diye ilk defa bu kadar iştahsız olduğunu gördüm ne yapacağımı şaşırdım bende

Caglagng

Halsiz ama yemediği için öyle olduğunu düşünüyorum umarım düzelir