Kızımın Banyosu İçin Hangi Marka Şampuan Önerirsiniz ?

Aylinylmz

Veterinerimiz bebek şampuanıyla yıkamamızı önermişti şimdi kedi şampuanına dönmek istiyoruz sizce ne kullanmalıyız marka olarak

37 CEVAP

betulaltundal

Kedileri yıkamak her neyle yıkarsanız yıkayın deri ve tüy sağlığı için iyi değil ama naturalis adramys diye bir sayfa var instagramda orayla iletişime geçerseniz kediler için de şampuanları vardır belki. Çok kişiden duyuyorum köpek şampuanını beğeniyorlar.

KedimVar

Perfect wash siyah orkide bana guzel gibi gözüktü. Kullananlar da memnun.

Cotontzu_Siri

Perfect wash. Hem kedi hem köpek şampuanı.

Aylinylmz

Perfect wash siyah orkide :)

KedimVar

Sevindim :)) bence en iyisi o

Aylinylmz

Tesekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :)

Sutunannesi

Yıkamanızı tavsiye etmiyorum sanıldığı gibi kedi yıkamak onların sağlığı için çokta iyi değil bence bu konuyu detaylı bir şekilde araştırdıktan sonra yıkama kararınızı vermenizi tavsiye ederim internette bir çok Bilgi bulabilirsiniz bu konuda

Gerçekten Kim o veteriner adını soyadını ve klinik adını hangi şehirde yaşadığını söyler misiniz?
Bebek şampuan nedir ya kedi ve köpeklere zararlı kepek oluşturan deri hastalıkları ve en son sürüme ilerleten bir şey yani bebek şampuanı O nasıl veteriner ya?
Bir de kedimiz iyi yaşını deri alerjileri olup olmadığını kısa tüylü mi uzun tüylü mu olduğunu yazarsanız size daha fazla yardımcı olabiliriz

Aylinylmz

Deri alerjilerimiz yok uzun tüylüyüz bende kararsız kaldığım için fikir almak istedim

Aylinylmz

Teşşekür ederim bilgilendirdiğiniz için çok sık yıkamıyoruz zaten 1 veya 2 kere belki toplasak. Sonra bebek şampuanı konusunda kararsız kaldım bilgi edinmek istedim kızımın sağlığı için

Aylinylmz

Teşekküür ederiim

Bioline
Trixie serileri
Cok guzel sampuanlar dermaleen ve perfect wash demek isterdim ama kedilere ozel değil

Bioline

Trixie

6 ayda 1 yıkamak yeterli olacaktır

Aylinylmz

Araştırıp bakıcam teşekkür ederiim

Bio petactive kullanan ve beğenen tanıdıklarım var. Bir göz atın derim ☺