Irkı Ne Olabilir?

Merhabalar barınaktan bir köpek sahiplendim çok çabuk uyum sağladı sevilme delisi oda bizi sahiplendi sanırım bahçenin etrafından kuş ucurmuyor yabancılara havlıyor colk iyi bir haberci sadece ırkını ve yaşını merak ediyorum sizce ne olabilir bana bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum teşekkürler :)

4 CEVAP

NorthNight

Irktan anlamam ama çok güzel bir şey yapmışsınız Allah sizden razı olsun🧡

Warriorsans

Fotoğraf yüklenmemiş:/

Warriorsans

Gerçi ırkatan da anlamam 😅 köpek köpektir 😂 çok güzel bir şey yapmışsınız uzun sağlıklı mutlu bir ömrü olsun 💞

Çok teşekkür ederim 👍🙏☺️