Bonacibo

Busekrbaz

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben bu aralar bir kedi sahiplendim ve hangi mamayı yedirsem diye düşünüp duruyorum. Araştırıyorum fakat herkes royalcanin falan diyor onlar benim bütçemi çok çok aşıyor. Bu aralar ********* diye bir internet sitesine rastladım. Bonaciboyu gördüm ve araştırdım. Kimi gayet güzel diyor kimi berbat bir mama kullanmayın diyor. Çok uygun fiyatlı bir mama ama nasıl bir mama bilmiyorum. Güzel mi kediye verilebilir mi? Bir de yaş mama markası önerirseniz çok sevinirim onda da çok kararsızım.

18 CEVAP

Brit care kötü hem de çok kötü

Bayanminnak

Ben malesef ki aldım. Ilk bir denemelik aldım. Bir sorun olmadı ve kedim gayet iyi yedi. Sonra ben de 20 kilo sipariş ettim. Ve simdi inanılmaz bir tuvalet kokusu var. Keşke almasaydim

Ben uzun süredir kullanıyorum çok memnunum açıkcası .Herhangi bir sıkıntımız yok ancak bu aralar iştahı açıldı çok çabuk bitiriyor mama yetiştiremiyoruz