Kedilerde Ovaryum Kalıntısı Ameliyatı

Bestey

Merhabalar kedim 6 yaşında dişi yaklaşık 1,5-2 sene önce kısırlaştırıldı.1 haftadır durduramadığımız bir kızgınlığı ve akıntısı mevcut veteriner ameliyat edilmesi gerektiğini söylüyor.Zorlu bir ameliyat anladığım kadarıyla.Daha önce başına gelip ameliyat yaptıranlar varsa bilgilendirebilir mi lütfen?

5 CEVAP

OZLEMTUNCA

Merhaba benim kedimdede aynı durum mevcut son durumunuz ile ilgili bilgi alabilirmiyim

Bestey

Merhaba veteriner ultrason ile görünemeyeceğini açıp bakmaları gerektiklerini söylediler kedimin yaşı 7 olduğu için risk almak istemedik.

diablerose

bununla ilgili eksisozlukte mi ne bisi okumustum. ozelde mudahil olmak istemedikleri bisiyken fakultede tertemiz alıvermisler kalintiyi.

OZLEMTUNCA

kedimizi çarşamba günü ameliyat ettirdik parça bulundu baya büyük bir kesisi mevcut bugün ikinci günümüz yemek yeme sorunumuz mevcut ve ağrısı var gerçekten çok zor bir ameliyat

Ecemmka

Merhabalar, kedinizin durumu nasıl şimdi? Bende aynı durumdayım ve maalesef kedi bahçe kedim. Evde olsa belirtilere katlanabilirdim fakat sokakta bu şekil yaşaması bize de onada çok zor. Ameliyatı normal bir veteriner mi yapıyor? Çok mu riskli?