Kedimde Yaralar Var

Busesi

Kedimde resimdeki gibi yaralar mevcut ilk başta diğer kedilerin yaptığı yavrular yüzünden sandım ama farklı bir yara gibi anlayamadım ?

3 CEVAP

Umarım devamı gelmez, böyle başlayan yaralarimiz şu an bütün vücudunu sardı. Aylarca egzama dendi, şimdi de Mantar deniyor. Ama tedaviye yanıt vermiyor..öyle kötü ki.durumu

Sevvalduman

Egzama gibi geldi bana umarım kötü bişey değildir veterinerinize bi danışın

Busesi

Duygu hanım iki gün önce veterinere gittik ve başka bir kedi daha vardı mantar teşhisi konulmuş ve sahibi evdeki herkese bulaşmış demisti. Mantar bulaşıcı mı bilmiyorum ama diğer kedilere bulasmazmiydi diye düşünüyorum