Barınağa Nasıl Üye Olunur??

Merloli

Bir barınağa gönüllü üye olmak istiyorum ancak nasıl olunduğunu bilmiyorum her zaman gidemem ama yinede oradan da bir hayvan istiyorum evimde kedim olduğundan dolayı evime almam ama yinede yeni bir dost edinirsem çok mutlu olurum fikri olan varsa lütfen paylaşabilirsiniz.

3 CEVAP

Ben barınağa gidip barınak gönüllüsü olmak istediğinizi belirtirseniz bir form yardımıyla bunu yapabileceğinizi düşünüyorum. Fakat barınakta ilgilendiğiniz canlının size alışacağını göz önünde bulundurun lütfen. Elbette her gün gidemezsiniz belki ama en azından 2 haftada bir gidip görmeye ve mama tedarik etmeye önem gösterin derim ben

Küçük bir terrier kedinizle iyi anlaşacaktır yaptığınız çok güzel bir şey :) barınağa gidip sorun daha mantıklı

Merloli

Çok teşekkür ederim