Kedi Geğirme Sebebi

citirbebegim

İyi akşamlar herkese yine ilginç bir soruyla geldim :) maya yemeklerden sonra özellikle yaş mamadan sonra hani geçirme gibi bir şey yapıyor. Minik ses çıkıyor hatta öğk diye :) insanlar yemekten sonra sindirme sesi yapar ya işte ona benzer. Ama korkuyorum sonra bir şey olacak kusacak diye. Daha doğrusu bu kusma öncesi olan bir hareket mi? Öğürme yok kesinlikle sadece sindirme sesi gibi bir şey. Sanki yemekten sonra mide suyu geliyor da onu yutuyor gibi :) umarım anlatabilmişimdir, bu sorunu ya da buna benzer bir şey yaşayan var mı?

2 CEVAP

Warriorsans

Şansta da arada olabiliyor özellikle ishalinden sonra başladı önceden yapmıyordu. Nedenini bilmiyorum ama bence kötü bir şey değil

edadnmzr

Yumak da önceden yapmıyordu ya da ben denk gelmiyordum. Şimdi birkaç defa gördüm, reflü oluyormuş gibi bir defa yapıyor sonra normal devam ediyor kusma falan olmuyor oynuyor yani. Sizin anlattığınız da bizimki gibi sanırım ben öyle anladım herhalde normaldir diye düşünüyorum