Kedimin İdrarı Kokusunu Nasıl Yok Ederim.

Merloli

Kedimin doğal olarak idrarı kokuyor kapalı kedi tuvaleti kullanıyorum ama yinede işe yaramıyor acaba kmunu mu değiştirmeliyim bu arada toparlanan kedi kumu kullanıyorum bilgisi olan var mı acaba?

3 CEVAP

SelinTuksal

Hangi marka?

Merloli

Quik bentonit tarzında bir şey

Nursenaaaa

Kesinlikle kapalı tuvalet önermiyorum o kedi kum da eşeleniyor ve toz oluyor sırf size koku gelmeyecek diye kedi astım vs hastalıklara yakalanabilir.Size tavsiyem ya balkon da dursun kumu ya da kedi kum pudrası alın.