Siz Uygun Fiyatlı Hangi Mamaları Kullaniyosunuz

Sedabekir

Maalesef artan mama fiyatlarından dolayı kedimin mama kalitesini bir tık düşürmek zorunda kalacağımı hissediyorum şu an exclusion sığır etli kısır mama kullanıyoruz ama yeterince kilolu olduğu için kilo alsın da istemiyorum sanki bu mama doyurmuyor gibi fazla fazla vermemize rağmen ne yapsam bilemedim exclusiondan devam edebilirim ama doymuyor gibi sanki yanına kim gitse mama dileniyor :((

9 CEVAP

orhdoner

Merhaba şuanda gerçekten uygun mama kalmadı gibi birşey artık hepsi uzaya dogru yolculuk yapıyor bütün mamaların fiyatları malesef ki… Bu arada benim erkek kedim de öyle acana nd kinoa serisi yiyor gene de ne kadar verirsem vereyim sanki aç gibi sürekli mama istiyor kedilerin çoğu bu şekilde malesef mamayla alakalı olduğunu düşünmüyorum. O yüzden uygun mama olarak da az önce @warriorsans arkdaş söyledi mystic mamasında Vodafone dan alındığında indirim oluyırmuş diye ondan aldım ben de sokaktaki canlar için 300 TL lik alışverişe 100 TL indirim oldu sizin de bilginiz olsun Allah kolaylık versin şimdiden 🙏❤️

Palyaco

Bende 7 aydır kullanıyorum exclusion az yiyiyor bizimki her mamayi az yer bence kediden kediye değişiyor

Lils

Sanabelle, bozita aynı segment olarak iyi mamalar. Daha düşük brit premium, mystic olabilir

Palyaco

Mystic bonacibo uygun mamalar

Phoenix3

Mystic kullanıyorum ben. Hem fiyatı gayet uygun hem de içeriği güzel.

Midnightoil

Aynı sebepten dolayı bende Proplan'a geri döndüm, Exclusion evet güzel içerikli fakat ciddi anlamda doymuyor bu mama ile benim kedim de, aşırı yedi bunu...

Warriorsans

Ben sokak hayvanları için mystic kullanıyorum kısa bir dönem evdeki kedimde de kullanmıştım memnun kaldık genel olarak

duman_cat_world

Merhaba,
Türkiye berbat ekonomisine tezat olarak Acana kullanıyoruz :) Bir paket daha aldım, bu bitince Sanabelle’ye geçmeyi düşünüyorum. Onun da fiyatı aman aman ucuz değil ancak kaliteyi çok düşürmek istemiyorum, merak ettiğim ve denemek istediğim bir marka.

Exclusion’dan memnunsanız değiştirmeyin bence. İştahlı olan kediler neredeyse hiçbir mamayla doymazlar:) o yüzden siz kafanıza takmayın.

Sedabekir

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlarım brit premium ve proplan denemeye karar verdim gibi :)