Bella Öldü

akitalove

O kadar çok üzgünüm ki bidaha hayvan almamaya karar verdim

16 CEVAP

Cotontzu_Siri

Uyumuş olabilir mi

akitalove

Köpek degıl ginepig

akitalove

Ötüyodu ve vefat etti

akitalove

Bir süre petlebiye girmeyecegim anca toparlarim kendimi

akitalove

Arkadaslar .s peceteye sarmistim sabah bi baktim yemek yiyo neden öyle olmus olabilir ki anlamadim ben bugun nobetci veterinere goturucem belki onemli biseyi vardir

akitalove

Olabilir :) icimi rahaatlattiginiz icin tesekkurler :)

Aydancat

Bella kopek mi basiniz sağolsun

Aydancat

Uzucu bir durum ne hastalığı vardi

Lunasibirya

Aaaa başın sağolsun canım :( çok üzüldüm rahatsız hasta olan ginepig fazla öter belki sen yıkayınca hasta olmuştur veya aldığından beri hasta olabilir çok üzüldüm geçmiş olsun:(

Hlnyz_

Başın sağolsun benim de yeni kaplumbağam öldü malesef :/

miasugok

Gerçekten çok üzüldüm başınız sağolsun çok şekerdi bella melek oldu artık o öyle düşünün :(

miasugok

Hahaahahah gerçekten güzel bi haber oldu bilmiyorum ki hiç pig bakmadım ama elbet vardır bir sebebi :)

Ela04

Bella ölmedi mi yani? Bir an çok korktum.

Cotontzu_Siri

:))

akitalove

Bende anlamadim acaba biseyden korkmuş olabilirmi ölü taklidi yapmis olaabilirmi