Mamaların Tekelleşmesi

aseacr

Arkadaşlar merhaba. Artık evde 2 kızım var ve haliyle daha çok mama almam gerekiyor. Mama fiyatları malum ve bu konuda bir şey yapılacağını hiç sanmıyorum. Bir de piyasada sürekli aynı mamalar var. İthal ürün çeşidi neredeyse hiç yok. Yerli ürünlerin de neredeyse hepsi çağatay petfooddan çıkma va iyisi kötüsü hepsi aynı o mamaların. Prima Cat gibi az bilinen ama güzel ürünler denemiş ve memnun kalmıştım ancak bulamıyorum hiçbir yerde. Sizin önerebileceğiniz farklı marka ve alışveriş siteleri varsa özelden yazarsanız çok sevinirim. Çünkü site isimleri burda yazılmıyor

5 CEVAP

Zzz_zeynep

Açık mama alabilirain petshoplardqn veya mystick i kullanabilirsib

Zzz_zeynep

Açık mama alabilirain petshoplardqn veya mystick i kullanabilirsib

Zzz_zeynep

Açık mama alabilirain petshoplardqn veya mystick i kullanabilirsib

ozzy35

prima cat bende var 3 tane 1.4 kg luk yemiyorlar.

Palyaco

Uygun fiyatlı mystic veya golosi tavsiye ederim prima cat t.ren.dyol da var