Köpeğimi Sahiplendiricem Şivava Terier Kırması Yardım Olurmusunuzzz???

SAHİPLENMEK İSTEYEN PROFİLİMDEN ULAŞSINN

7 CEVAP

akitalove

Evet ama bi sureligine boyle olmak zorunda aileyi tanimak zorunda insanlarin hayvanlara neler yapabilcegi konusuna deginmek istemiyorum sizde biliyorsunuzdur zaten siz evladinizi tanimadiginiz birine veriyorsunuz sevmissiniz bu zamana kadar alismissiniz oda size alismis güvenmis ne denli güvenli sahiplendiripte pesini birakmak ?

akitalove

Bence takip şartıyla sahiplendirin video ve fotograf isteyin cok abartmamak sartiylada ay da 3-4 kez gorme sartiyla

aleynapul

akitalove ne demek ayda 4 kere e ozaman hiç sahiplendirmesin köpeğe sponsor bulsun biraz karşı tarafı da düşünün

aleynapul

akitalove bakamayacaksan sahiplenmeyeceksin sahiplendin mecbur kaldın sahiplendireceksin o zaman köpeğe zaman tanıman gerek alışması için diğer türlü köpek sürekli sahibini arar gelecek diye bekler ben tamamen peşini bırak ne olursa olsun demiyorum biliyorum vicdansız çok ama bunun makul yolları var görüntülü arama gibi hem canlı hemde köpek seni görmüyor bence en iyisi bu sürekli fotoğraf istemek belki ara ara telefonlaşmak yada sosyal medya hesaplarından takipleşmek illaki paylaşim yapılır ddiğim gibi birini veya birden fazlasını uygularsın ama sürekli köpeği göremk ne sahibine ne köpeğe nede sahiplendirene bir fayda etmez

FulyaC

Fotograflardan sizde ne kadar mutlu oldugu sevildiği belli. Çok zor bi karar almışsınız zaten. Belliki mecbur kalmışsınız üzüldüm. Sahiplendirirken ne yapmanız gerektiğine dair bi yardım istememişsiniz. Sahip bulmak için yardm istemişsiniz sanırım ama bi kaç ricam tavsiyem olucak. Sahiplendireceğiniz kişilere bana gösterin arada yada ararım ederim diye kesinlikle bi şart koşmayın bunu yapmak zorunda değiller. İsterlerse kendileri arada fotoğraf video atar o kadar. Ne yapıcaksanız sahiplendirmeden yapın. Yaşayacağı yerin fotograflarını isteyin. Bi de eğitim konusunda söyle yaparsa böyle yaparsa ne gibi bi yol izlemeyi düşünüyosunuz gibisinden sorular sorun. Zaten sahiplenen kişinin amacı köpeğinizle mutlu bi yaşamsa size bir sürü detaylı sorular sorucaklardr onu tanımak amaçlı ve sizi aramayı onlar teklif edicektir tavsiyeleriniz için. Şimdiden doya doya öpüp koklayın derim yokluğu çok kötü olucak sizin içinde

Nursenaaaa

Nasıl yani hiç tanımadığınız biri sahiplenmek İstiyorum diyecek ve bir kaç soru sırucaksınız sonra da sahiplendireceksiniz
Allah akıl fikir versin :)

Kosvaliemin

Yer neresi