Köpeğimin Irkı Ne?

sametkusur

Merhabalar köpeğimi barınaktan aldım annesi ya da babası yoktu sadece kısa bacaklı orta bir ırk internette görsel olarak arattığımda drever adlı bir ırk çıkıyor

7 CEVAP

simbakedi

ay bilmiyorum ama cokkkk tatli upuzun omurleriniz olsun birlikte❤️❤️❤️

Ben de bilmiyorum ama çok tatlı, uzun, sağlıklı ömrü olur inşallah 😍😍

teddybal

Beagle'a benzettim, çok güzelmiş maşallah 🤍

Eğer sana ulaşabilirsem köpeğimin resmini göstermek isterim birebir aynısı çok şaşırdık acaba akraba falanlar mı

atayzg

Beagle kırması olabilir. Tüyü kadar ömrü olsun :)

Çok şaşırdım aynı köpekten bende de var bende tam türünü bilmiyorum senin gibi ama jack russel terrier ve fino köpek kırması denildi ve bizde ikna olduk sende arastir benzetirsin ve gercekten birebir aynılar köpekler

Rifkipugg

Kulak, pati, kuyruk yapısı olarak beagle cinsine çok benziyor yüz olarak burnu biraz sivri duruyor dachshund gibi. Bence ikisinin kırması olabilir.