Köpeğim Bacağından İğne Olduktan Sonra Yürümekte Zorluk Çekiyor .

Batubb

Üşütmesinden dolayı sağ ve sol bacağına vetimisin antibiyotik yapıldı . Yapıldıktan 1 gün sonra yürümekte güçlük çekmeye başladı ve arka iki bacağı çok cansız . Küçük bir ilçede yaşadığım için veterinerler anlamıyor . Ne yapmalıyım ?

1 CEVAP

simbakedi

bir bilgim yok ama soyle bir tahmin yuruttum sadece. biz de covid asisi oldugumuzda ya da kucukken tetanos asisi oldugumuzda kolumuz agrirdi hareket ettiremezdik, belki onunla alakalidir. iciniz rahat etmezse sehir disindan herhangi bir veterineri arayip da bilgi alabilirsiniz.