Pire Damlasi Stronghold Ne Kadar Surede Tekrarlaniyor

Fistikliokum

merhabalar, disparazit damlasi stronghold ne kadarsurede bir tekrarlanmali,kedim 3.5 aylik,

9 CEVAP

Palyaco

2 ayda bir bizim sadece pire sorunu varsa ayda 1 birde Bayern nin tasmasi eğer pire varsa sorunu cozuyor

Fistikliokum

3,5aylik kedim, hem damla hem tasma kullansam olur mu,

bademk

2 ayda bir tekrarlanıyor damla yeterli oluyor bence benim kedim de sahiplendiğimde pireliydi yeterli oldu pire sıkıntımız olmadı hiç

Palyaco

Biz damla yaptırdım 15 sonra Bayern tasmasını taktirdim pireler yok oldu sade damlayla yok olmuyor

simbakedi

damladan sonra pire tasması alırsanız bir süre damla kullanılmıyor. zaten evdeki kedilerde de aşırı bir pire sorunu olmuyor. yeter ki ayakkabılarınızla çok haşır neşir olmasın, sokaktan geldiğinizde kıyafetlerinizi ve ellerinizi yıkayın.

Fistikliokum

ama biz damla yi 1.5ayda 2 kere tekrarladik, 2ay oldu ama bir turlu pirelerden kurtulamadik, zaman zaman ölü de olsa üzerinde pire buluyorum, cok sık kontrol ediyorum pire dışkısı yok.

Palyaco

En iyisi tasma Bayern in 8 ay etkili 290 tl almıştım 15 gün oldu öyle kurtuldum

Palyaco

Damlayla olüyorlar ama evde de varsa tekrar oluyor evi bile ilaclattim veterinerimin tavsiyesi ile evi ilacladim waffl veterinere götürdüm biz gelene denk 1 saat eve girmedik sonra eşim eve çıkıp havalandırdı 20 dakka sonra eve girdik ve Bayern tasmasinida aldım 8 ay etkili i

Minigimmm

"Yazın ayda 1 kere kışın 2 ayda bir " hekimimizin söylediği buydu bizde hep bu şekilde uygulamaya çalıştık. Bende kedimi ilk sahiplendiğimde pirelenmişti. Advantage multi diye bir iç dış parazit damlasi var hekimimizin tavsiyesiyle ondan alip uygulamiştim kurtulmuştuk. Bunun dışında broadline daha güçlü daha fazla etkene karşı korumali bir damla ondan alip uygulayabilirsiniz. Cevrenizdeki herhangi bir kliniğe danışabilirsiniz.