İyi İçerikli Mama

irmtnc3

Merhabalar
Köpeklerime şu an mystic yetişkin kuzulu mamasını kullanıyorum. 200 tl gibi bir fiyatı var sanırım Şimdi değişiklik yapmak istiyorum ve içeriği daha iyi balıklı bir mamayı denemek istiyorum bonusumuzda 200 tl var üstüne 150 tl ekleyip 15 kilosu en fazla 350 tl olan bir mama arıyorum içeriğini ve fiyatını belirterek yazar mısınız
Şimdiden teşekkür ederim ☺️

6 CEVAP

orhdoner

Merhaba köpek mamasıyla ilgili bir bilgim yok bilenler yazsın diye yazdım konuyu üste çıkarıyorum 🙏🥰

Merhaba ko lay mama da bosch marka mama var. 70 tl daha ekleyebilirseniz. İçeriği güzel görünüyor. Belki başka sitelerde daha uygundur bilmiyorum. 15 kg 419 tl. Neden bunu önerdim biz sanabelle den memnunuz kedi sahipleri olarak bu da aynı çatı altında olan bir marka. İçeriği şöyle
Bosch Poultry Kümes Hayvanı Köpek Maması 15 Kg
Bileşim:
Taze kümes hayvanları (% 25), darı (% 17,5), mısır, kümes hayvanı eti unu ,arpa, pancar posası(şekeri alınmış) , hayvansal yağ, hidrolisat protein, balık unu, maya (susuz,% 0.1 mananoligosakkaritler,% 0.06 β-glukanlar), sodyum klorür, yeşil kabuklu midye özü (% 0,1), potasyum klorür, hindiba (kurutulmuş).

Analitik Bileşen Parçalar: Protein %21,5, Yağ Oranı % 10,5, Ham Lif %2.5, Ham Kül %5,8, Kalsiyum % 1.10, Fosfor %0.90, Sodyum %0.30

Katkı Maddeleri: Kg başına besin katkı maddeleri
Vitamin A 12.000 I.E.
Vitamin D3 1.200 I.E.
Vitamin E 70 mg
Vitamin B1 10 mg
Vitamin B2 10 mg
Vitamin B6 6 mg
Vitamin B12 30 mcg
Biyotin 250 mcg
Pantotenik Asit 20 mg
Vitamin C 70 mg
Kolin Klorür 1.650 mg

Kg başına eser element:
Çinko (çinko oksit olarak) 70 mg
Çinko (Amino asit-çinko şelat, hidrat olarak 45 mg
İyot (Kalsiyum iyodat olarak,susuz) 2 mg
Selenyum (Sodyum selenit olarak) 0,20 mg

duman_cat_world

Merhaba,
Mystic bu fiyat segmentinde en iyi mama sanırım. Memnunsanız başka bi modeline geçebilirsiniz, balıklı yok mu?

irmtnc3

Ebrugürkaraçayır teşekkür ederim bakacağım

irmtnc3

Duman cat world somonlu çeşidi var ancak hazır bonustan para olduğu için mysticten bi tık daha kaliteli mama almanın, denemenin daha mantıklı olduğunu düşündüm
Bu arada kedim zoovital maltı yememeye başladı 😅Hanfendi bunu da pek beğenmedi 🤦🏼‍♀️

irmtnc3

Upppppp