Vet's Plus Mother & Babycat Püre Konserve - Yeni Ürün

duman_cat_world

Vets Plus üretime ara vermiyor, yeni bir konserve mama çıkarmışlar. Mother & Babycat anne ve yavru kediler için sütlü ve taurinli, ezme (püre) bir konserve. 200 gr konserve biraz pahalı ancak kedisi yeni doğum yapmış olanlar veya bebek kedisi olanlar deneyebilir. içeriği çok beğendim, buradan inceleyebilirsiniz🙏💜🧚‍♀️

Tavuk Eti %81
Ciğer %10
Somon Balığı %5
Süt ve Süt Ürünleri %2
Bitkisel Ürünler %1
Mineraller %1

6 CEVAP

duman_cat_world

Vets Plus'ın ürünlerini beğeniyorum içerikleri güzel oluyor👍

simbakedi

bana pahalı gelmedi ya. 85g nd yaş mama 10tl en ucuz, bu 100gramı 10 tlden az. ama mother and baby cat özelliğini anlayamadım, bizim düz kediler neden yemesin :D biraz orada aldatmaca var gibi ama her türlü gönül rahatlığı ile tercih edilebilir

Gimlihanim

Güzel düşünülmüş. Sadece royal caninde vardı böyle bir ürün diye biliyorum. Alternatif olmuş. Beğendim içeriğini de. Bilgilendirme için de ayrıca teşekkür ederim 😊🤍

Lils

Aşırı pahalı bence. Türk markası yaş mamaya bu kadar vermem açıkçası ama şu zam dönemi her şeyin fiyatı uçuk.

duman_cat_world

@simbakedi
Bizim gibi tek kedisi olanlara uygun değil pek, bitiremeyiz :) Ancak ben Vets Plus kitten yaş mama alıyorum kedim, kilo alması gerekiyor:)

duman_cat_world

200 gram olduğunu varsayarsak aşırı pahalı değil bence.