Kedim Geldi Fakat...

Ezgikya

Evet gecen gun kaybolmustu geri geldi ama cok miyavliyor balkonun demirlerine falan cikiyor camlara miyavliyor acin diye acaba disarimi cikmak istiyor gece hic durmuyor artik annem birakalim disari cikmak istiyor diyor ama ben birakmak istemiyorum disariyi unuturmu cok fazla ilgilenirsem :(

8 CEVAP

sebii

Kızgınlıkta olabilir. Eğer öyleyse evde durduğu sürece sürekli miyavlayacaktır. Kısırlaştırabilirseniz evde o zaman durur.

kediminnos

Kizginlik doneminde olabilir

Ezgikya

Onceden de kızgınlaga girdi ama hic boyle disari cikmak icin kapilara pencerelere falan gitmiyordu

sebii

Dışarıyı görüp tanıdığı için yapar

Ela04

Kisirlastirin

Ezgikya

Dışarıyı tanıdıgı icin yapıyor sanirim cunku 2 kez kayboldu her gelmesinden sonra boyle oluyor

Ela04

Yine de kisirlastirirsanız dışarı çıkmaz. Çıkma isteği olmaz.

Ezgikya

Oyle olacak gibi gibi