Drimes İçerik?

Mayavebambam

Anket

Gimcat kitten
(13 oy)
Drimes mix
(1 oy)
Toplam (14 oy)

Merhabalar az önce petshoptan geldim kedime ödül alıyım dedim drimes mix aldım tarihi 2023 ama içerisinde ne var hiç bilmiyorum kedim çok sevdi ama biraz tedirgin ediyor deneyen varmı.
Veyada gimcatin ödülleri de vardı aldım o da iyi drimesi denediniz mi?

6 CEVAP

hannnngggg

drimes değildir o dreamie’s tir içeriği oldukça kötü, kedimi ilk sahiplendiğimde hiç birsey bilmiyorken bir kaç paket almıştım çevremdeki arkadaşlarıma hediye ettim sokaktaki canlılar ile paylaşarak bitirdim bir daha asla almam gimcat nispeten biraz daha iyi

cat_expert

baharat basılmış saçma sapan bir kraker. Yerdeki kılı tüyü yiyen kedim bunu yememişti sokak kedilerine vermiştim onlar bile 1 tane yiyip uzaklaştı.

pablopicasso

Dreamies den uzak durmanızı öneririm.
Kusarsa telaş yapmadan paketi usulca çöpe atıp, bir daha vermeyin lütfen.

Gimlihanim

İçeriği pek iyi değil. Tercih etmemenizi tavsiye ederim. Gimcat daha iyi.

Lils

Dreamies içerik olarak çok iyi değil. Elinizdeki bitince bir daha almayın bence ya da yılda 2 paket vs. alabilirsiniz fazla kaçırmayın. Benim kedim de çok seviyordu artık almıyorum.

duman_cat_world

İçeriği berbat, aroma, ruz ve baharat basılmış. Vermeni tavsiye etmem, gimcat bu konuda daha iyi.

Bu arada o drimes değil dreamies :)