Obivan Mama İyi Mi?

Lidyana

Merhaba,
Benim kızım 10 yaşında bir Labrador. Neredeyse 10 yıldır Proplan Somonlu mama yiyor. Ancak her zaman çok fazla tüy dökme problemi oldu. Geçenlerde hiç duymadığım Obivan marka mama önerdi birisi. Kendisi veteriner vs değil. Sadece kendi köpeğiyle tüy dökme sorununu bu mamayla aşmış. Bu mamayı kullanan bilsen var mı? Nedir ne değildir?

4 CEVAP

Lils

Obivan klasik seri içerik olarak kötü bir mama. Selection serisi içerik olarak iyi ama sadece kediler için kuru mama var. Bence tercih etmeyin. Brit care olabilir köpekler için çok öneriliyor. Ben kedim de kullanıyorum memnunum

orhdoner

Merhaba ben kedilerime obivan selection serisi kullandım iyi gelmişti ama köpekler için olan bilmiyorum iyi gelir mi aslında pro plan iyi bir mama ama sizin köpeginize iyi gelmedi sanırım. Kullananlar varsa yorum yaparlar 🙏☺️

duman_cat_world

Evet brit care çok iyi bir mamadır köpekler için pek olumsuz yorum yok. ancak memnunsanız pro planden devam edin, güzel ve risksiz bir mamadır. yanına sokon yağı takviyesi yaparak tüy dökümünü en aza indirebilirsiniz. somon yağı olarak mutamin, vets plus, biofeline füzeldir.

Lidyana

Aslında mama değişikliği pek iyi değil diye biliyorum. Proplan mama da tüy dökme sorunu dışında çok iyi geliyor. Bu problem anladığım kadarıyla benim kızıma özgü bir sorun. Brit care mamaya da bakacağım teşekkür ederim.