Dişi Mi Erkek Mi Kedim ?

selimcanklnc

Sahiplendiğim kişi erkek diyor bir veteriner dişi diyor diğeri erkek diyor cinsiyeti önemli değil benim için ama kızım mı oğlum mu diye sevmem gerekiyor

20 CEVAP

selimcanklnc

Cinsi kaç aylıkta net belli olur

selimcanklnc

en güzeli ismiyle seslenelim öğrensin adını ufaklık :) Duman

SelinTuksal

Benimki 3 renkli ama kömürün erkek olabileceğini düşünüyoruz. 2 aylık oldular ama hala anlayamadım :) büyüsün birazcık daha kızım mı oluşum mu anlayacağız:)

Nursenaaaa

Erkek yüzde yüz eminim :) Hem dişi hem oğlan kedim var ve Anlaşılması kolay Yuvarlak olunca erkek oluyor :D

KedimVar

Bence de erkek