Dişi Mi Erkek Mi Kedim ?

selimcanklnc

Sahiplendiğim kişi erkek diyor bir veteriner dişi diyor diğeri erkek diyor cinsiyeti önemli değil benim için ama kızım mı oğlum mu diye sevmem gerekiyor

20 CEVAP

MISRA160

Dişi

Ela04

Bazen anlaşılması çok zor oluyor. Ama erkek gibi.

bolt

Erkek büyük ihtimalle

betulaltundal

Siz şimdilik çocuğum diye seslenin yakında belirginleşir :) bana da dişi gibi geldi

Miyuv

Erkek gibi

Aydancat

Kesinlikle dişi

Aydancat

Ay kafam karıştı erkek de olabilir sonuçta küçük daha:)

Aydancat

Erkızım canım diye sevin sizde:D

selimcanklnc

Kafalar karışık :) bilen biri çıkar umarım

Ela04

İnternetten disi olsa nasıl olur erkek olsa nasıl olur diye araştırıp sonra anlayabilirsiniz. Ama bir sürü yavru kedi baktım önceden ve bu yavru erkek.

selimcanklnc

Ela hanım tabiki baktım anlamadığım için veterinerede götürdüm farklı farklı cevaplar alınca en son buraya sordum gerçi burdada cevapların çoğu farklı yavru olduğu için pek anlayamamış olabilirim belirtileri tam anlatan biri olsa bende ikna olurum tabiki

Ela04

Kaç aylık kediniz? Eğer kucukse anladilmmaması normal. Bir de şöyle diyeyim eğer dişiyse iki tane pirinç büyüklüğünde birbirine yakın delik olur. Eğer erkekse poposunu altında hemen torba gibi olur. Olabildigince iyi anlatmaya çalıştım. Ama siz belirtiler derken davranışları kastediyorsanız daha bebek oldukları için davranışları farklılık göstermez.

selimcanklnc

1.5 aylık yavrumuz :)

1.5 aylık bir yavruda cinsiyet belirlemek genelde zor olur. Tam anlamıyla belli olmaz yani dişi mi erkek mi olduğu. 2.5 aylık olduğunda anlamak daha kolay ve daha kesin olur. Ama bana sorarsanız dişi gibi görünüyor. Şu an evde 2 erkek kedim var onların görüşü ve bu fotoğraflar farklı geldi bana :)

selimcanklnc

:) sorum bu yüzdendi veterinerlerde farklı cevap verince burdan öğrenmek istedim bekliyelim biraz daha o zaman :)