Kedimi Teaş Ettirdim Tüylerini Yakmışlar Uzamıyorlar Ne Yapmam Gerekir Acaba

Surupleo

Yazın iki kedimin tüylerini traş ettirdim.Birinin tüyleri normal uzarken diğerinin uzamıyor.Veteriner tüylerini yaktıklarını söyledi.Uzaması için ne yapmalıyım

5 CEVAP

Surupleo

Traş ederken makinayı fazla ısıttıklarını buda tüylerin yıpranmasına neden olduğunu söyledi veteriner.Tuyleri uzamayınca farkedip başka bir veterinere götürdük bize söylenen bunlar.Çok üzgünüz tabi

Gimlihanim

Tüylerini mi yakmışlar? Daha önce hiç kedimi traş ettirmedim. Yakmak normal bir tabir de ben mi yanlış anlıyorum acaba?

Gimlihanim

Anladımm. Çok üzüldüm. İnşallah yerine gelir tüyleri yavrunun 🙏🏻Bir bilgim yok malesef sırf merakımdan sordum. Kusura bakmayın.

Surupleo

Rica ederim ne kusuru

orhdoner

Çok geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm çok üzücü bir durum ben tekrardan nasıl uzar sağlıklı şekilde onu bilemiyorum gerçekten umarım bir çözümü vardır 🙏