Kaç Ay Yeter?

Kediciik21

Yarın rotwailler yavru sahipleniyorum dişi 2.5 aylık mystic mama bütçeme uygun ve içeriği güzel 15 kg mama bize kaç ay yeter acaba?

17 CEVAP

@theyusra tutumunuz cok yanlıs herkesin proplan nd acana alcak bütcesi yok ve herkes o mamalarla beslemiyor o mamalarıda birşey zannetmeyin derim bence :d ithal olduğu icin o kadar yüksek fiyatlara satılıyor.Sizin gözünüzde pahalı olan iyidir mantıgı var sanrım

Kediciik21

@theyusra iyyyy siz ne kadar rezil bir insansınız sizemi sorucam al proplan verim yaziiiik eminim evde hayvana kuru ekmek veriyorsundur sen ilk kendi ac karnını doyur ağzın kokuyor acikirim diye şey yapmaya korkuyosundur hahahahaha