Kaç Ay Yeter?

Kediciik21

Yarın rotwailler yavru sahipleniyorum dişi 2.5 aylık mystic mama bütçeme uygun ve içeriği güzel 15 kg mama bize kaç ay yeter acaba?

17 CEVAP

bademk

@theyusra tabi ki hayvan sahiplenirken bunun maddi yönünü aşılarını mamasını olası tedavi masraflarını düşünmek ve ona göre sahiplenmek gerekir fakat acana proplan yediremiyorsan hayvan sahiplenme demek bana pek mantıklı gelmiyor herkes bütçesine göre alıyor mamayı ve her durumda sokakta olacağından daha iyi bakılmış oluyorlar. acana proplan yemiceklerse sokakta ölsünler mi yani anlam veremiyorum

@theyusra siz ne kullaniyosunuz mama? Mystic iyi değilse herkes proplan nd alacak ekonomide değil ayrıca 15 kg mama yavrul köpeğe 1.5 ay gidiyo demişsiniz bunada fena güldüm

Palyaco

İçerik guzel uygun fiyatlilarin içinde en iyisi 6 ila 7 ay enaz yeter

orhdoner

Hayırlı olsun Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🙏 Bayagı gideceğini düşünüyorum ben de köpeğiniz yavru olduğundan dolayı

edadnmzr

@bademk aynen öyle katılıyorum size

edadnmzr

15 kg mama bayağı gider, 6 ay falan diye düşünüyorum. Köpeğiniz hayırlı olsun bu arada sağlıkla büyüsün ❤️

theyusra

mystic'in içeriğinin güzel olduğunu sanmıyorum ama ortalama 1.5 ay yeter.

Kediciik21

2.5 aylık köpek günlük 675 gram mama yiyor mu cidden ?

theyusra

pahalı olan iyidir diye bir şey yok, köpeklerde sorun yaratmayan tek mamadır pro plan. nelere dayanarak yorum yaptığımı bilmeden hakkımda karakter analizi yapmanız çok komik :)
@bademk 2 aylık rottweilerı barınaklarda bulamayacağına göre demek ki burda bir satın alınma söz konusu, lütfen biraz mantık çerçevesinde yorum yapın ya :D

Ltwa

Mystic kedi mamasınj kullanıyorum ben de ve içeriği gayet iyi köpekler için içerk kalitesinin değişeceğini sanmam ytden mama incelemelerini izleyebilirsin ve ayrıca bu fiyat aralığında içeriği en iyi mama

sundowndread

Bu mama kedimde ishal yapmıştı. Bunun gibi çok şey duydum maalesef güven vermiyor. Böyle çok alacaksanız çok riskli. Hem hayvana zarar hem de ishal olduğu için poposunda dışkısı kalıyor etrafı pisletiyor falan eziyet her açıdan

duman_cat_world

Konu hakkında bir bilgim yok ancak pro plan ve acana ithal olduğu için pahalıya satılmıyor. ikisi de kaliteli ve güzel mamalar, üst segmenr diyebilecegimiz mamalar. ben de kedime acana kullanıyorum, 5-6 yaşına gelince -yaşlanma belirtileri gösterince- pro plane geçmeyi düşünüyorum.

duman_cat_world

köpeğe 15 kilo mamanın 6 ay yeteceğini düşünmüyorum ki yavrular daha çok yiyor zaten. ancak 3-4 ay yeter.

theyusra

@catlovers3382 iyi misiniz ya güldüm diyor bir de :d kedime acana kullanıyorum, köpeğim olsa pro plan alırdım. bu mamaları alacak şansınız yoksa EN BAŞINDA hayvan sahiplenmeyeceksiniz. sonradan durumunuz kötüleşirse anlarım ama en başta bunu bilerek hayvan sahiplenemezsiniz, kuru mama zaten zehir, bir de kötüsünü almak hayvana eziyetten başka bir şey olmuyor. üşenmedim hesapladım bu arada ; 2 ay, en fazla 2.5 ay yetiyormuş, köpekle kediyi çok fazla karıştırıyorsunuz :D

simbakedi

mystic içerik olarak hiç güven vermeyen bir mama. bu kadar güzel içerikli bir mamanın ekonomi bu haldeyken bu kadar ucuz olması imkansız geliyor bana. aynı şekilde içerik ile ilgili sorular sorduğumuzda da asla cevap vermemeleri ya da instagramdan engellemeleri de bunu destekliyor gözümde. ayrıca beslenme miktarları paketin üzerinde yaşına ve kilosuna uygun olarak yazar. zamanı gelince günlük 675g da yiyebilir köpek