Kedim İshal Oldu Ne Yapmalıyım ?

blackwofy

Kekik ishal oldu ne yapmalıyım ? Yardımcı olurmusunuz 2 aylık.

3 CEVAP

miasugok

Romeo da ishaldi geldiğinde. Hatta kan bile görüyordum ishalinde. İki gün boyunca pirinç lapası yoğurt ve haşlanmış tavuk yedirdim geçti çok şükür. Sonra da mamasını değiştirdim bir daha tekrarlamadı. Bence dediğimi bir deneyin, hangi mamayı kullanıyorsunuz bu arada? Ben proplan kullanıyordum ishali baya kötüye gitti. Schesir yaş ve nd kuru kullanıyorum şuan karıştırıp.

Ben yarım patatesi haşlayıp ezdikten sonra içine biraz yoğurt katıp yedirmiştim ertesi güne hemen geçmişti.

blackwofy

Teşekkür ederim öneriler için .