Kedileriniz Kaç Dakikadan Sonra Oyunu Bırakıyor?

pisiannesii

Bugün oyun ile ilgili ikinci sorum ama merak ediyorum. Benim kız 15 dk dan sonra pek istekli olmuyor bırakıyor. çabuk sıkılıyor galiba. sizin çocuklar ne kadar oynuyor tahminen?

9 CEVAP

orhdoner

Yok yok degil kesinlikle öyle uzun süre birşeyi yapmayı sevmiyorlar bence sıkılgan canlılar ☺️😀❤️Bence siz gayet güzel bakan ve ilgili bir annesiniz eminim 🙏🥰

orhdoner

Merhaba benim yavrularım da 15 dk civarı sürüyor sonra sıkılıp bırakıyorlar başka şeyle ilgileniyorlar. Aradan 2 saat falan geçince gene oynamak istiyorlar kendi aralarında bu sefer kafalarına göre takılıyorlar yani ❤️☺️

Dobbyko

Benim cociim de eğer sevdiği oyuncaksa 10 15 dakika kadar oynuyor. Sonra yorulup suyuna gidiyor sonra yere yatıp dinleniyoruz. Bir kaç dakika sonra pacalarima yapışıyor kalk diye. 😁 Genelde peluş kalemlikle at getir oynuyoruz hoplamali ziplamali 😁 ama 15 dakika sonra çoğu yorulduğu için mola verme istiyor kıyamam 😍

pisiannesii

dobbyko, oyy demek ki hepsi aynı yaa 🥰🥰

pisiannesii

içim rahatladı ya acaba ben mi sıkıcı bir anneyim de yavruş oynamak istemiyor mu benimle diye düşünüyodum :DD

pisiannesii

çok teşekkür ederim aynısını sizin için düşünüyorum ben de🙏🙏🙏

Oqrenerde06

Yetişkin olunca 5 dk da falan sıkılıyor:):)

emre536

Benim kedilerimin en çok sevdiği oyun ordan oraya ,ordan oraya koşturmak
özellikle geceleri ve tünel ,top oyunu sabah kalkıp öğlene kadar oynuyorlar sonra uyuyorlar gecede bir, iki saatlerinde oynuyorlar

Miscatt

Saklambaç oynadığımızda koşup yorulana kadar yani tahmini bi 15 dk felan sonra kendini yere atıyor.🤭Ama kağıt topla oynadığı zaman bi 30 dk oynuyor kendi kendine😅