Kedim Oyuncağını Mama Kabına Atıyor

hhBetyhh

Kedim oyuncağını sürekli mama kabının içine atıyor.ya önüne ya içine,çoğunlukla içinde buluyorum.Neden yapıyor olabilir?Çok merak ediyorum gerçekten

18 CEVAP

teddybal

Benimki faresini atıyor sadece, su içirmek için attığını düşünmeye başladım çünkü sırayla mama kabına ve tuvalete de götürüyor :))

emre536

Oyun yapıyorlar benim kedilerimde yapıyor toplarını su içerisine bırakıp izliyor bazende su içerisine atıp geri ıslak şekilde alıyor

hhBetyhh

Yanlışlıkla olduğunu düşünmüyorum,özellikle yanlız kaldığında eve geldiğimde görüyorum.hep içinde yani çıkarıyorum yine atıyor.

edadnmzr

@teddybal hahahah kediniz farenin annesi olmaya karar vermiş sanırım

hhBetyhh

@teddybal yaa çok tatlı 😻

hhBetyhh

Bizimkide faresini atıyor fareleri kedi olarak mı görüyorlar acaba

Bulut☁️

@ teddybal ya gece gece çok güldüm çok tatlı🥺

Miscatt

Oyun yapıyor büyük ihtimalle.😻
Benimki de suyu içer sonra bi göz göze geliriz gözümü çevirdiğim an su kabına alttan vurmak suretiyle pati atar ve döker 🤣🤣 Oyun yapıyolar 😅

teddybal

@Bulut @hhBetyhh @edadnmzr teddy biraz anaç bı oğlan :D evcilik oynuyor diyor babam ama dediğiniz gibi annelik ya da kardeşlik hissiyatı da olabilir sanki, çünkü bir yudum su içiyor fareye bakıyor, bir lokma yiyor fareye bakıyor, içinden fareye kardeş nasılız keyifler iyi mi dediğine yemin edebilirim ama ispatlayamam jdjdjdjd

Dobbyko

Benimki de bazen peluş oyuncağını su şelalesinin içine atıyor. Oynarken o adrenalinle yanlışlıkla yapıyor olabilir diye düşünüyorum ben. ☺️

parskedy

keşke mama kabına atsa aksjdhkagkahsdka benimki de su kabına atıyor düzenli olarak... suyu oyuncakları için koyuyorum herhalde

orhdoner

Merhaba benimkiler de topu sürekli ağzında su şelalesine atıyorlar içinde yüzdürmeyi çok seviyorlar 😀😀

Palyaco

Cok ilginç bizimki pek öyle şeyler yapmıyor

Büyük ihtimal oyıncağını yavru kedi sanıyor su içmesi ve yemek yemesi için oraya kokuyor

bademk

Benim kedim de aynı şeyi yapıyor hatta böyle bir başlık açmıştım 7 aylık oldu hala bırakmadı bu huyunu 🥲🥲