Mama Degisimi

Mervedeniz159

Arkadaslar kedilerime mama olarak reflex kullaniyordum degistirmek istedim simdi bonacibo qldim ama okudugum kadariyla iyi degilmis sizce reflexe devan edeyimmi yada guzel ve uygun bi tavsiyeniz varmi

14 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bonacibo reflex'ten daha iyi ama ikisi de çok kötü. Profine ve matisse deneyebilirsiniz.

Mervedeniz159

Biraz uygun arıyorum ama guzelde olsun istiyorum ne yapicagimi bilemiyorum

Cotontzu_Siri

Dediğim mamalar fiyatına göre iyi

Mervedeniz159

Peki brit nasil

Cotontzu_Siri

Ben pek beğenmiyorum. Care mi, premium mu?

Mervedeniz159

Care

Cotontzu_Siri

Olabilir. Matisse daha güvenilir geliyor bana. Profine ile brit care'in üreticileri aynı.

Mervedeniz159

Sanicat nasil

Mervedeniz159

Pardon o kumdu

Mervedeniz159

Pardon o kumdu

akitalove

Felicia daha iyi soylediklerinizden

Cotontzu_Siri

Felicia daha iyi değil, felicia zaten bonacibo :D

GoldenOdin

2'side kötü tavsiyem acana,orijen,N&D,advance

GoldenOdin

Pardon yani kedi olarak advance kullanabilirsiniz