Yaş Mama Önerisi

Kayagokhan17

Merhaba, kedim ile yaş mama konusunda anlaşamıyoruz, bir türlü yediremiyorum. Elalemin kedisi yaş mama için can atar bizimki görünce kafasını çevirip gidiyo. Nd schesir neredeyse hepsini denedim bazısının suyunu içip bırakıyo bazısını koklayıp gidiyo, en son proplan tavuklu denedim sevdi yemeye başladı bir kaç paket bittikten sonra ondan da vazgeçti. Önerebileceğiniz buna hayır diyemez dediğiniz bir ürün var mı ?

8 CEVAP

edadnmzr

O kadar iyi yaş mamalar denemişsiniz kesin kediniz whiskas beğenir :d

emre536

Gimcat papayali tavuklu ve naturon pronature ezme püre şeklinde olan yaş mamaları benim kedilerim çok severek tüketiyorlar , sizin kedinizde kesinlikle yer diyemem tabiki ama isterseniz deneyebilirsiniz

Warriorsans

Evde yaptığınız yaş mamaları yada haşladığınız et vb seviyorsa bence hiç yaş mama araştırmadan evde yapmaya yönelin. Çoğu kedi ev yapımı yaş Mamaları daha çok seviyor

simbakedi

edadnmzr dalga gecmis de sakın gidip denemeyin whiskas :D hiç yememesi daha iyidir yani. felicia konserveler var çok daha sulu oluyor. me-o kitten konservesi de suluydu baya belki onları içer. yoksa Warriorsans'ın dedikleri de çok yararlı olur

orhdoner

Merhaba benim kedilerim de çok seçici yemiyorlar hiçbir mamayı sadece evde tavuk haşlaması bir de schesir suda haşlanmış sığırlı olan çeşidinden yiyorlar.

Kayagokhan17

Whiskas esprisini anladım zorda kalsam bile denemem ama dediği gibi gider onu severek yer gıcık :/

Zeynepulku

Gimcat tavuklu mamaları kuzenimin seçici kedisi bile yiyor.

parskedy

biz daha denemedik ama vet's plus'ın delicious mamaları seçici kediler için üretilmiş. bakabilirsiniz