Kediniz Televizyon İzliyor Mu

emre536

Bazı kedilerim televizyon izliyor en sevdikleri program twirlywoos :) pürdikkat izliyorlar sehbaya çıkıp bakıyor çok hoşlarına gidiyor evlatlarımin ,merak ettim sizlerinde kedilerinizde bu durum var mı

19 CEVAP

duman_cat_world

Youtubedaki o kedi oyunları hiç ilgisini çekmedi benimkinin:) ayrıca genel olarak biz pek televizyon seyretmiyoruz, bazen belgesel izliyorum atası kaplanları pür dikkat izliyor 😻

diablerose

ne acaip kedileriniz var 😍

pablopicasso

Pablo en ama en çok Cüneyt Özdemir’in youtebe kanalına bayılıyor. Sanıyorum sesinin tınısını seviyor. Nereden duysa koşup gelip yerleşir ve dinler.

Aa bir de çok nadir basket ve futbol maçı izler.🙃

deniznergis

Benimkisi izlemiyor tv fakat akvaryumun onune geçip saatlerce balıkları seyreder sonrada akvaryumun tepesine çıkıp patisiyle balık tutmaya çalışır