Kediniz Televizyon İzliyor Mu

emre536

Bazı kedilerim televizyon izliyor en sevdikleri program twirlywoos :) pürdikkat izliyorlar sehbaya çıkıp bakıyor çok hoşlarına gidiyor evlatlarımin ,merak ettim sizlerinde kedilerinizde bu durum var mı

19 CEVAP

orhdoner

Merhaba benim dişi kedim belgesele bayılıyor saatlerce izleyebilir 😀 Hayvanları gösterdikçe televizyona koşup pati atıyor hareket ettikçe dikkatini çekiyor 😀

Renklipati

Arada sırada dizi izlerken gelip bakıyor Bazan da uzatıp patisini dokunmak istiyor sanki yakalayacak gibi :)

bademk

Çok dikkatli bir şekilde kuş belgeseli izliyor 😂

simbakedi

benimki teknolojiden asla anlamıyor dedeler gibi. bir ara survivora bakıyordu sonra tv'ye atlıyordu insanları yakalamaya çalışıyordu sanırım :D çok nadir master chefe bakıyor ama izlemiyor genel olarak

edadnmzr

Keşke benimki de izlese :( bazen babam maç izlerken topu yakalamaya çalışıyor o kadar :d

Gimlihanim

Çizmeli kedi ve arı filmi izliyor bizimki. Bir de yeni yeni youtube dan kedi oyunları var onları açıyoruz. Heyecanla takip ediyor.

buusracikk

Benim de dişi kedim belgesel izlemeye bayılıyor :)) televizyonun arkasına bakıyor nerdeler diye :))

Büyük kedim belgesel izlemeye bayılıyor. Çok dikkatli bakıyor. Küçük kedim de Survivorda topları yakalamaya çalışıyordu geçen yıl 😅

Palyaco

Bizimki futbol delisi ben maç izlerken oda topu yakalamaya çalışıyor bide Tom ve Jerry bayılıyor

pisiannesii

cevaplara çok şaşırdım benim kedim hiç izlemiyor :)

Dobbyko

Benim kedim alt yazılı dizi izlerken gelip patisiyle yazıları yakalamaya çalışıyor. Birde alt yazı geçince normal TV de onu yakalamaya çalışıyor TV'nin arkasına gidip bakıyor. Ama oturup izlemez hatta çoğu zaman poposunu TV'ye dayayıp önünde uyur 😂

benim oglumda tom ve jerry izliyor televizyonun dibine giriyor 😂😂

parskedy

evimde televizyon yok ama erkek kedim benimle video/dizi izlemeye bayılıyor. ayrıca onun için çizgi film açtığımda da uzun uzun izliyor. dişi kedimin tek derdi ekrana pati atmak ve bilgisayarın kenarını yemek...

Miscatt

İzliyor izlemez mi 🤣 çıkar üniteye televizyonun içine girer öyle izler 😅
Televizyonu fareyle kumanda ettiğim de farenin ok işaretiyle oynar yakalamaya çalışır 😻

Lils

Sadece doğa belgeselleri ve bazı çizgi filmler ilgisini çekiyor :)