İştah Arttırıcı Önerileri, Pharmax Canvit Aminosol Kullanan Var Mı?

Halleythecat

Kızgınlık sebebiyle kedimde iştahsızlık var. Ve kilosu da düşük olduğundan kısırlaştıramıyoruz. Bu ürünü kedimin iştahını artırmak için kullanmayı düşünüyorum. Kullanan var mı? Ya da iştah arttırıcı başka öneriniz?

5 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle ben kullanmadım burda iştah açıcı olarak somon yağı mutamin tavsiye edenler vardı. Dediğiniz ürünleri bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa yorumlarlar 🙏🥰

Renklipati

Geçmiş olsun umarım toparlanır, ben animosal kullandım halada bazan kullanırım,iştah için bilmiyorum da bağışıklık güçlendirmek için kullandım ve fayda gördüm

Caglagng

Kedilerin kızgınlık döneminde bağışıklığı düşebiliyor aminosol bağışıklığının güçlenmesi için faydalı olur ama iştah açmada çok faydasını görebilir misiniz bilemiyorum. İştahının açılması için viyonun ürünlerine bakabilirsiniz birçok olumlu yorum var.

Halleythecat

Öneriler için teşekkürler 🙏☺️

Palyaco

Iştah acicida mutamin somon yağı