Kedimin İlgisini Çekenilecek Oyuncak Vrya Oyun Öneriniz Var Mı ?

semagolge

Bebekken hareket eden her şeyle oynuyordu şuan 9 aylık oldu ve hiçnir oyuncak ikgisini çekmiyor sadece evdeki küçük kediyle bazen oynuyor

8 CEVAP

orhdoner

Merhaba kağıttan top yapıp verebilirsiniz ilgisini çekiyor ya da olta ya da birşeyi ucuna ip bağlayınca deli oluyorlar zıplayıp peşine koşuyorlar öyle yapabilirsiniz isterseniz siz de 🙏☺️

Miscatt

Yağlı kağıtla top yaparsanız eminim deli gibi koşturur oynar.😻 Gazete denemeyin parçalıyor çok. Yağlı kağıt parçalanmıyor.
Birde saklambaç oyununu çok seviyorlar ismiyle çağırın saklandığınız yerden sizi bulmaya çalışsın sonra siz onu bulun o kadar eğleniyorlar Kİ anlatamam 😅🤣

İçinde zil olan küçük renkli topları deneye bilirsiniz.

Aliye87

https://m.********.com/tineke/toplu-yuvarlak-kedi-oyuncagi-kedi-eglencesi-p-50126840
(Bu kat kat topları çevirmeye bayılıyor.^-^ Bazen hızını alamayıp onları dışarı çıkarmaya çalışıyor. Enerjisini iyi atabildiği oyuncaklardan)

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/trixie-cama-tutturulabilen-kedi-oyuncagi-45cm.html

(Bunu da yeni keşfettik, bayılıyor 🧡)

Bunun yanı sıra catnipli sünger toplarını çok seviyor.

Yakın zamanda da tünel almayı düşünüyorum.

Aliye87

İlk oyuncagin linki sansurlenmis : https://www.***********.com/petzoom-tower-of-tracks-3-katli-kedi-oyuncagi-p-HBV00000CQIU2

bademk

Ben yaşadığım ildeki bi petshoptan küçük renkli fare aldım internette de var deli gibi oynuyor eskitince oyuncağı yenisini alıyorum. bir arkadaşıma da aldırdım yetişkin oyuncakla oynamayan kedisi oynuyormuş

Aliye87

Birinci link: t r endyol
İkinci link: H epsi burada. Adresi manuel yazabilirsiniz.

Palyaco

Tünel cok seviyorlar top oynamayı çikolata jelatini top yapıyorum deli oluyor onun kokusundan deli gibi oynuyor