Kedim İshal Mi.?

Yaklaşık 25 günlük felan kedim var kuru mama yiyor ek olarak süt tozuda içiyor ama kakası hem cıvık günde iki veya 3 kez dışkı yapıyor ishal mi yoksa yavrularda bu normal mi kuru mama yiyor ve süt tozu içiriyorum anne sütü takviye tozu ne yapmalıyım

1 CEVAP

Miscatt

Hem kuru mama hem süt tozu ikisi birlikte ağır gelmiş olabilir. Ama 1 aylık kedilerin kakaları çokta katı olmuyor. Ya süt tozu verin ya da kuru mama biraz öyle deneyin.Yaş mama da verebilirsiniz.Kuru+yaş mama.Günde 2 kez normal. 2 aylık olunca iç dış parazitini yaptırırsınız ben bi sorun göremedim. Yinede veterinere danışın tabi.