Kedim Kusmuş Acill

Ltwa

Kedim kusmuş oyucağı yatağın altına kaçınca fark ettim kurumuş önceden kusmuş zaten akciğerleri sıkıntılıydı ama düzelmeye başlamıştı veteriner gelmeye gerek yok demişti şimdi kusunca bir endişelendim kan yok gibi sizce tekrarlıyo olabilir mi

6 CEVAP

Palyaco

Kusma devamlı olursa goturun

Ltwa

Bu aralarda biraz halsiz gibi gözleri çok baygın bakıyor

Ltwa

Bugün yine de bir götüreceğim bitki zehirlenmesi de olabilir

Ltwa

Kusmuğunu tekrar bir inceledim kendi tüyü vardı tüy kusmuş

Ltwa

Şimdi de beyaz köpük kustu endişelenmeli miyim bilmiyorum dışkısı ilkten salya gibiydi sonra normal olarak yaptı acill cevaplayın lütfen

Dilarayrtsvn

Veterinere götürün kan testi yapılsın viral bir enfeksiyon olabilir üşütmüş olabilir basit bir kusma olabilir kedilerdeki hemen hastalık kusma ve ishalle kendini gösteriyor. Hastalık varsa erken önlem almıs olursunuz