Karma Aşı Bilgi

Alexkitty

Bir kaç gündür burada karma aşı sıkıntısı var diye okudum veterinerimize sordum ellerinde varmış Avrupa yakasında gittiğimiz veteriner Alex'i ilk sahiplendiğimizde veteriner arayışında idim ve hiç bir yerde de bulamamıştım karma aşıyı sonra komşularımız bu veterineri önerdi o gün bu gün oradayız ellerinde tüm aşılar varmış.

Bayrampaşa veteriner kliniği

2 CEVAP

bademk

Aşı yaptırmamış ve istanbulda olanlar faydalansın üste çıksın diye yazıyorum aşıların sahte olmadığından da emin olmak gerekiyor

Alexkitty

Neydi bı söz vardı yemin edebilirim ama ispatlayamam aşıların sahte olup olmadığını 😊
Koca klinik herhalde yapmaz diye biliyorum sadece ... Bize Biofel PCH karma aşı yapmış 8.ayda