Zamlar,Stok ?

Zeeelis

merhaba arkadaşlar öğrenciyim babam da emekli durumumuz ülkedeki çoğu kişi gibi malum yani bu yüzden zaten f/p mamalarına yöneliyorduk ama bugün aklıma gelip mama fiyatlarına baktım ve gözlerime inanamadım en son 3 ay önce falan almıştım daha da mamamız var aslında ama stoklamayı düşünüyorum en azından 10 kiloluk falan sizce şimdi mi stoklayayım yoksa yılbaşı indirimi olur mu ? açıkçası indirim derken daha çok bindirim yapmalarından da korkuyorum siz naptınız ?

9 CEVAP

cat_expert

Yıl başına kadar gelecek zamlardan sonra yılbaşın indirimlerinde ancak şu anki fiyatlardan alabilirsiniz, kardan zarar durumu bir nevi.

Bugün alabildiğiniz her şeyi yarın daha pahalıya almak zorundasınız bu gerçekle yüzleşmesi gerek insanların.

Oqrenerde06

10 kg almanızı tavsıye ederim ben öyle yaptım. Yükselir daha da.:(

deniznergis

Indirimleri çoktan geçtik artık yeterki bindirim yapılmasın zamlardan sonra insanlar zamaninda çöp dedikleri mamalara yöneldi mecburen haklı olarak. Kurdaki dalgalanmalar devam ettiği sürece indirim olmaz artık.

Dolar kuru yüzünden yılbaşı indirimi olsa bile yeni zam üzerinden indirim yaparlar bence şimdiden almalısın.

Palyaco

Fiyatlar artık düşmez aksine daha çok artar

Gimlihanim

Almanızı öneririm. Çok daha fazla zam geleceğini söylüyor herkes. Bir pet shop ile konuşmuştum. O da aynı şeyi söyledi.

Lavinia17

Kedi mamalarina bir haftada %30 zam gelmiş yılbaşına kadae kim bilir ne kadar zam gelir imkaniniz varsa bence alin

Jiyansutlac

Merhaba ben şimdiden 30 kilo pro line kum stok yaptım 15 kiloda orijen çat kitten alıp stokladım iki malt macun aldım bence şimdiden gerekli olanları alıp kenara koymakta fayda KDV oranları çok yüksek zamlarla birlikte fiyatlar çok yükselecek yıl sonunda dolar a bağlı olarak yükseliyor bu arada ben a r K a d s p e t Ten alıyorum mamayı orası da şuan zam yapti allah yardimciniz olsun inşallah 🙏🏻

Zeeelis

golosi kullanıyorduk zaten bir süredir m arka mamadan 209 tlye getirdim kuponla 7.5 kiloluğunu baya baktım piyasada en uygunuydu almak isteyenlere duyrulur...allah sonumuzu hayretsin advance falan kullanıyordum ilk sahiplendiğimde daha düşmeyiz inş.