Moranda Yaş Mamasını Kullanan Var Mı?

Policlal

Merhaba arkadaşlar. Bu yaş mamayı ilk defa gördüm aranızda kullanan var mı?

2 CEVAP

teddybal

Miglior Gatto'nun üreticisiymiş bunu üreten firma. Onu duymuşsunuzdur piyasada var ama Morando'yu bende ilk kez duyuyorum. Türkiye'de bulunabilen bir mamasının içeriğini alta ekliyorum ama çok iyi gelmedi bana bu, hayvansal içerik %30'mus sadece, ayrıca tahıllı bir mama. Diğer çeşitlerini incelemek lazım belki aralarında güzel icerikli vardır, az önce bahsettiğim mamanın içeriğine baktığım markanın kendi sitesini de ekliyorum.

https://www.morando.it/en/prodotto/adult-bocconcini-con-fegatini-di-pollo/

TAVUK CİĞERLİ YETİŞKİN KONSERVE
BESİN ÖZELLİKLERİ
KOMPOZİSYON:
Et ve hayvansal türevler %30 (tavuk ciğeri %5), tahıllar, mineraller.
ANALİTİK BİLEŞENLER:
Nem %77, Ham protein %8.7, Ham yağ %4.8, Ham lifler %1, Ham kül %3.
Besin katkı maddeleri / kg: Vitamin D3 200 IU, Vitamin E 20 mg, Çinko (Çinko sülfat monohidrat) 10 mg, Bakır (Bakır(II) sülfat pentahidrat) 2 mg

Policlal

Çok teşekkürler