Kedime Gençlik Hastalığı Teşhisi Kondu. Bu Hastalığı Atlatan Var Mı ?

sanurab

Merhaba, maalesef 3 aylık kedime gençlik hastalığı teşhisi kondu. Şu an veterinerde ve 2. Günümüz. Kanlı ishal başladı 2. Gün itibariyle. Yaşama ihtimali için çok düşük yazıyor farklı forumlarda ama biz yinede o ihtimale tutunuyoruz. Bu hastalığı yaşayıp atlatan varmıdır?

17 CEVAP

Hiç öyle düşünmeyin. Burda var arkadaşlar bu hastalığı atlatan. Hem büyük hem küçük. Yeterli tedavi uygulanınca inşallah toparlar. Çok geçmiş olsun. Tüyü kadar ömrü olsun ikisinin de

Cook

Birinin antibiyotik,diğerinin vitamin olduğunu tahmin ediyorum sadece 2 iğne vuruyorlarsa.Zylexis başlanmasında fayda var,çabuk toparlar.Mama yemeye başlaması çok önemli,probiyotik takviyesi mutlaka yapılmalı.Hills a/d deneyebilirsiniz,şırıngayla çok zorlamadan yedirmeye çalışabilirsiniz.Yaş mama yedirmeyi denerken beraberinde toz probiyotik de verilmesinde fayda var(kişisel önerim fortiflora,iştah açıcı özelliği de var).Bol bol sevgi,ilgi.Veterinerde kalması zorunlu değilse bırakmayın,günlük götürüp getirin,moral çok önemli.Vücut ısısına dikkat edin.Umarım hemen atlatır çocuk,çok geçmiş olsun 🙏🏻

Cook

Rica ederim,özelden numaramı yazdım,aklınıza takılan bir şey olursa istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz,bilgim dahilinde yardımcı olurum,yetmediğim yerde hekimimize de danışırım.Şansı bol olsun çocuğun

Dilarayrtsvn

Benimde 3 aylık kedimi az önce aynı sebepten yatırdık gecen hafta aynı hastalıktan kardeşini kaybettik buna da bulaşmış allahtan ümit kesilmez diyorum çok zor gercekten

Aliye87

Çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin inşallah. Umarım atlatır ve en kısa sürede sağlığına kavuşur. 🙏

sanurab

Evet gerçekten çok zor. Sürekli haber bekliyorum. Umarım diğer yavrunuz kurtulur. Ölen kediniz için tedavi süreci nasıl uygulandı?

Dilarayrtsvn

Gittik yatırdık wbc si 0.5 ti serum taktılar 2 saat sonra ölüm haberini aldık artık son evredeydi şimdiliki kedimin wbc si biraz daha iyi siz bakabildinizmi kaçtı

Dilarayrtsvn

Çok teşekkür ederiz. Evet atlatanta var umarım bizimkilerde atlatırlar bu illeti

Lavinia17

geçmiş olsun

sanurab

İnşallah. Bende inanıyorum atlatacağımıza. Şu an wbc si 1.9 çıktı.

Cook

1.9 wbc çok kötü değil,erken fark edilmiş fakat kanlı ishal başlamış olması olumsuz.2 gündür serum dışında ne tedavi görüyor?

sanurab

2 farklı ilaç daha kullanılıyor ama tam isimlerini hatırlamıyorum. Günde birer doz iğne yapılıyor her iki ilaçtanda.

sanurab

Çok teşekkür ederim. Çok faydalı bilgiler verdiniz.

buusracikk

Citirbebegim isimli bayanın kedisi de bu hastalığı atlattı kendisi çok iyi biri çok yardımcı oluyor ona danışabilirsiniz. Ümidinizi kesmeyin Allah büyüktür bol bol dua edin çok geçmiş olsun Allah şifa versin yavrunuza 🤲🏻

sanurab

Arkadaşlar biz savaşı kaybettik. Maalesef dün akşam yavrumuz gitti. Umarım sizin can dostlarınızın ömrü tüyleri kadar olur. Mesajlarınız için teşekkür ederim.